خبر فوری

جشن قهرمانی لستر در تایلند؛ آبی پوشان یک هفته میهمان مالک تایلندی

 نظرها
جشن قهرمانی لستر در تایلند؛ آبی پوشان یک هفته میهمان مالک تایلندی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

سرمربی و بازیکنان تیم لستر سیتی، قهرمان این فصل لیگ برتر جزیره، در بدو ورود به تایلند با استقبال جمعیت زیادی ازعلاقمندان این تیم مواجه شدند.

لستر سیتی که مالکیت آن در اختیار یک میلیاردر تایلندی است برای مدت یک هفته به تایلند دعوت شدند و قرار است یک جشن قهرمانی نیز در این کشور برگزار شود. آبی پوشان، سرخوش و شادمان از قهرمانی، در عین حال به فکر فصل جدیدی هستند که باید در لیگ قهرمانان به میدان بروند.

کلودیو رانیری سرمربی ایتالیایی تیم لستر می گوید: «برای ما آوردن ستاره های بزرگ چندان اهمیت ندارد بلکه به خدمت گرفتن بازیکنانی که با قلب و روح خود مسابقه می دهند در اولویت است. این یکی از رمزهای موفقیت این فصل ما بود. برای ما مهم است که بتوانیم در هر پست دو بازیکن آماده داشته باشیم زیرا در فصل جدید مسابقات زیادی پیش رو خواهیم داشت.»

لستر در پایان رقابت های این فصل لیگ برتر جزیره با ۸۱ امتیاز بالاتر از آرسنال و تاتنهام ایستاد و برای نخستین بار در تاریخ این رقابت ها و در کمال ناباوری قهرمان لیگ برتر شد.

آبی پوشان به عنوان قهرمان لیگ انگلستان، در سید یک رقابت های فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا قرار خواهند گرفت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.