خبر فوری

تصویر نوه ملکه بریتانیا بر روی جلد مجله همجنسگرایان نقش می بندد

 نظرها
تصویر نوه ملکه بریتانیا بر روی جلد مجله همجنسگرایان نقش می بندد
اندازه متن Aa Aa

برای اولین بار تصویر یکی از اعضای خاندان سلطنتی بریتانیا بر روی جلد یک مجله ویژه همجنسگرایان منتشر می شود.

شاهزاده ویلیام، نوه ملکه بریتانیا و دومین وارث سلطنت این کشور پس از ملاقات با سردبیر مجله «اتیتیود» و گروهی از دگرباشان جنسی در کاخ کنزینگتون، در برابر دوربین عکاس این مجله حاضر شده است.


شاهزاده ویلیام در دیدار خود با سردبیر مجله اتیتیود تاکید کرده است که هیچ کس نباید به خاطر گرایش جنسی خود مورد اذیت و آزار قرار گیرد.

مجله ماهیانه «اتیتیود» به سبک زندگی مردان همجنسگرا می پردازد. شماره ماه ژوئیه این مجله که خود را “پرفروش ترین مجله همجنسگرایان در بریتانیا” می خواند، از روز ۲۲ ژوئن به فروش خواهد رسید.

در همین حال دوک و دوشس کمبریج روز سه شنبه در سفارت آمریکا در لندن حاضر شدند تا دفتر یادبود قربانیان تیراندازی اورلاندو را امضاء کنند.

تیراندازی اورلاندو در ساعات اولیه روز یکشنبه در یک باشگاه همجنسگرایان به نام پالس رخ داد. در این حادثه ۴۹ نفر از حاضران در این باشگاه به ضرب گلوله های عمر صدیق متین کشته شدند.


وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.