خبر فوری

«معامله» وسترن جدید با بازی کریس کریستوفرسون ۸۰ ساله

«معامله» وسترن جدید با بازی کریس کریستوفرسون ۸۰ ساله
اندازه متن Aa Aa

«معامله» فیلمی جدیدی از دنیای وسترن گله دارها و نبرد با دشمن قدیمی است که از بازی کریس کریستوفرسون، موسیقیدان معروف سبک کانتری بهره می برد. فیلم با شرکت مایکل پاره و تریس ادکینز، بازیگر و خواننده کانتری داستان پدری است که برای حفظ جان دخترش شهرت و حیثیت خود در غرب وحشی را به خطر می اندازد. کریس کریستوفرسون بازیگر ۸۰ ساله در این فیلم در نقش صاحب یک بار ظاهر می شود. او با اشاره به سابقه کار هنری خود می گوید: «از همان اوایل کار حرفه ای هم آواز می خواندم و هم در فیلم بازی می کردم. و به هر دلیلی بود هر دو همزمان با هم تقریبا دهه هفتاد، حدود چهل و چند سال پیش شروع شد »

کریس کریستوفرسون جوایز متعدد گرمی از جمله سال ۲۰۱۴ گرمی یک عمر دستاورد هنری دریافت کرده است. تریس ادکینز، بازیگر دیگر فیلم نیز کارنامه موفق و ترانه های شماره یک در موسیقی کانتری دارد.

این فیلم وسترن در کانزاس و اواخر قرن نوزدهم روی می دهد و داستان گله داری با بازی مایکل پاره است که در رقابتی سخت دخترش را از دست دشمن قدیمی نجات می دهد. فیلم «معامله» در بعضی شهرهای آمریکا اکران می شود و بزودی در بصورت دیجیتال و ویدیوی درخواستی (دیماندی) عرضه خواهد شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.