خبر فوری
This content is not available in your region

سیریل دسپره، فاتح مرحله دوازدهم رالی راه ابریشم

نظرها
euronews_icons_loading
سیریل دسپره، فاتح مرحله دوازدهم رالی راه ابریشم
اندازه متن Aa Aa

مرحله دوازدهم رالی راه ابریشم روز جمعه در حد فاصل ژیایوگوئان و آلاشان چین پیگیری شد و طی آن در قسمت اتومبیل سباستین لوب از تیم پژو-توتال به دلیل دو خطا، ۴ ساعت جریمه شد و به رده دهم سقوط کرد.

سیریل دسپره که به دلیل اشتباه تیم سباستین لوب و دانیل النا و علیرغم یک فاصله ۷ دقیقه ای، فاتح مسافت ۶۶۷ کیلومتری این مرحله شده، گفت: «وقتی رقیب اصلی ام سباستین لوب چینین جریمه سنگینی گرفت کار من در انتها تا حدودی راحت تر شد. ولی الان فقط ذهن خود را روی هدف اصلی متمرکز کرده ایم.»

بدین ترتیب تیم ترکیبی سیریل دسپره و دیوید کاسترا با ثبت پنجمین پیروزی مرحله ای، ۲ روز مانده تا پایان این رقابتها صدر جدول رده بندی را در اختیار گرفتند.

اما در قسمت کامیون این رانندگان روس بودند که مهارت خود را به نمایش گذاشتند. در پایان این مرحله تیم ادوارد نیکولائف و یوگنی لاکوف لف، اول شد.

این در حالی بود که نبرد صدر جدول را هم روسها از آن خود کردند. ایرات مردائف با پیشی گرفتن ۲۰ دقیقه ای از مارتین فان دن برینک هلندی، صدر جدول را هم از آن خود کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.