خبر فوری
This content is not available in your region

صف طولانی تماشاچیان مسابقات المپیک ریو برای تهیه بلیت

نظرها
صف طولانی تماشاچیان مسابقات المپیک ریو برای تهیه بلیت
اندازه متن Aa Aa

بسیاری از افرادی که برای تماشای مسابقات المپیک ریو به برزیل سفر کرده بودند، برای تهیه بلیت ناچار شدند، ساعت ها را در صف بگذرانند.

مشکل عرضه بلیت در آستانه آغاز رسمی مسابقات درحالیست که بر اساس گزارش ها همچنان یک پنجم از بلیت های مسابقات به فروش نرسیده است.

یکی از افرادی که برای مسابقات به برزیل سفر کرده می گوید: «سه ساعت در انتظار بودم و هیچ نشانه ای از بلیت های من نبود. حتی خواستم مسئولان را ببینم اما پس از پنج ساعت انتظار و لفاظی بلیت ها در حالی به دستم رسید که اولین مسابقه را از دست داده ام.»

فروش بلیت مسابقات المپیک ریو از ابتدای سال ۲۰۱۵ میلادی آغاز شد اما عواملی همچون اقتصاد نابسامان برزیل و گسترش ویروس زیکا در این کشور کاهش تقاضا برای سفر و حضور در این مسابقات را در پی داشت.

عدم فروش بلیت مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو دو ژانیرو در حالیست که جهت آماده سازی این شهر برای بازیها حدود ۱.۲ میلیارد دلار هزینه شده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.