خبر فوری

رهبر جمهوری اسلامی: وزارت اطلاعات نباید آسیب پذیر شود

 نظرها
رهبر جمهوری اسلامی: وزارت اطلاعات نباید آسیب پذیر شود
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

رهبر جمهوری اسلامی ایران می گوید وزارت اطلاعات کشور «پوسته‌ سخت نظام است که نباید آسیب‌ پذیر شود، بنابراین تقویت ایمان و معنویت در این وزارتخانه باید بیش از هر دستگاه دیگری مورد توجه قرار گیرد.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر جمهوری اسلامی، او روز سه‌شنبه (نوزدهم مرداد) در دیدار وزیر و مدیران وزارت اطلاعات، این وزارتخانه را «سنگری بسیار مهم و حساس» و «چشم بینا و بیدار نظام اسلامی» خواند و گفت: «مبانی و جهت‌ گیری‌های انقلاب اسلامی باید به‌ طور کامل در وزارت اطلاعات حفظ شود.»

آقای خامنه ای در ادامه افزود: «باید خط فاصل با راس جریان استکبار یعنی آمریکا» ایجاد شود و این مسئله جای هیچ‌ گونه مسامحه و سهل‌انگاری ندارد.»

رهبر جمهوری اسلامی همچنین نقش وزارت اطلاعات را در تحقق اقتصاد مقاومتی مهم خواند و از این وزارتخانه خواست برای مقابله با فساد وارد عمل شود.

وی افزود: «وزارت اطلاعات در هر بخشی که می‌تواند پایگاهی برای کمین دشمن و ضربه زدن به نظام اسلامی قرار بگیرد، باید حضور داشته باشد و آن بخش را حوزه کاری خود بداند.»

پیش از سخنان رهبر جمهوری اسلامی، محمود علوی وزیر اطلاعات گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های این وزارتخانه ارائه کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.