خبر فوری
This content is not available in your region

دی بوئر سرمربی جدید اینترمیلان قصد جوانگرایی دارد

نظرها
دی بوئر سرمربی جدید اینترمیلان قصد جوانگرایی دارد
اندازه متن Aa Aa

فرانک دی بوئر در مقام سرمربی جدید باشگاه اینترمیلان در یک کنفرانس خبری شرکت کرد. دی بوئر جانشین روبرتو مانچینی شده است که در ۶ سال اخیر دوبار در راس باشگاه اینتر میلان بوده است و در دوره اول موفق شد باشگاه را قهرمان کند. فرانک دی بوئر بازیکن و سرمربی باشگاه آژاکس آمستردام قصد دارد با جوانگرایی باشگاه را به روزهای اوجش بازگرداند.

فرانک دی بوئر می گوید: «باشگاه اینتر بدلیل مدرسه فوتبال و جوانانی که به فوتبال جهان معرفی کرده است شهرت دارد. باید از میان همین جوانان تیم آینده را تشکیل دهیم. این جوانان نیروی زیادی دارند و می توانند به ما کمک زیادی کنند. می خواهم به جوانان بهای بیشتری بدهم تا شاید در آینده بتوانند در روزهای سخت به کمکمان بیایند. به هر ترتیب جوانگرایی هدف اصلی من در این باشگاه است.»

فرانک دی بوئر به مدت شش سال از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ سرمربی آژاکس آمستردام بود و موفق شد این باشگاه را چهاربار به مقام قهرمانی برساند. دی بوئر قراردادی سه ساله با نراتزوریها امضا کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.