خبر فوری
This content is not available in your region

مدال های پنجمین روز المپیک در رشتۀ شنا توزیع شدند

نظرها
مدال های پنجمین روز المپیک در رشتۀ شنا توزیع شدند
اندازه متن Aa Aa

روز چهارشنبه و در پنجمین روز از بازیهای المپیک، مسابقات شنای مردان و زنان برای مشخص شدن قهرمانان ۲۰۰ متر انفرادی و ۸۰۰ متر تیمی برگزار شد.

در رشتۀ ۲۰۰ متر پروانه، میریا بلمونته از اسپانیا به عنوان نخستین زن اسپانیایی مدال طلا را به خانه برد. مدال نقره به مدالین گروس از استرالیا رسید و ناسومی هوشی از ژاپن نیز برنز را از آن خود کرد.

کیتی لیدیکی، شناگر آمریکایی باز هم طلا را به گردن آویخت. وی توانست در شنای هشتصد متر آزاد چهار نفره، مدال طلای دیگری را به خانه ببرد.

در شنای مردان نیز، کایل چالمرز از استرالیا در ۱۰۰ متر آزاد طلا گرفت. او این مسیر را در زمان ۴۷.۵۸ ثانیه شنا کرد. پیتر تیمرز از بلژیک و ناتان آدریان از آمریکا نیز به مدال های طلا و نقره رسیدند.

دیمیتری بالاندین از قزاقستان در شنای ۲۰۰ متر کرال سینه طلا را به گردن آویخت. این شناگر قزاقستانی که تا پیش از این لقب کندترین شناگر المپیک ریو را گرفته بود بالاتر از جاش پرینات آمریکایی و انتون چوپکوف روسی ایستاد و قهرمان این رشته از بازیهای المپیک شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.