خبر فوری
This content is not available in your region

جوانی در فلوریدا پس از قتل فجیع یک زوج، صورت قربانی را به دندان گرفت

نظرها
جوانی در فلوریدا پس از قتل فجیع یک زوج، صورت قربانی را به دندان گرفت
اندازه متن Aa Aa

پلیس آمریکا در حال تحقیق بر روی جوانی است که پس از قتل زوجی در فلوریدا صورت یکی از قربانیان خود را به دندان گرفت. آستین هاروف، دانشجوی ۱۹ ساله دانشگاه فلوریدا متهم است که زوج ۵۳ و ۵۹ ساله ای را در گاراژ خانه شان به طرز فجیعی با چاقو به قتل رسانده است.

در پی تماس تلفنی یکی از همسایگان پلیس در صحنه جرم حضور یافت. ویلیام اسنایدر، از پلیس محلی صحنه جرم را از نادرترین صحنه هایی توصیف کرده که تاکنون دیده است. او گفت: «من شاهد بسیاری از صحنه های جرم بودم. اما دیشب که آنجا بودم با صحنه ای روبرو شدم که میزان خشونتش برای من بی سابقه بود.»

ضارب پس از دستگیری به بیمارستان منتقل شد. هنوز انگیزه او از این اقدام روشن نیست. گرچه در آزمایشهای اولیه نشانی از مواد مخدر در خون او دیده نشده اما احتمال می رود که وی از مواد مخدر ترکیبی جدید نظیر فلاکا استفاده کرده باشد، از این رو آزمایشهای دقیقتری در حال انجام است.

این افسر پلیس با اشاره به اینکه ضارب در بیمارستان صدایی شبیه به صدای حیوانات در می آورد، افزود: «فلاکا، ماده مخدری نیست که بتوان آن را از طریق آزمایشهایی که در بیمارستان انجام می شود تشخیص داد. بنابر این، برای حل این معما آزمایش های دقیقتری انجام می دهیم.»

بحث درباره اثرات مخرب فلاکا پیشتر در سال ۲۰۱۲ مطرح شد. پس از آنکه مردی در میامی بر اثر مصرف ماده ای دچار «هذیان شدید و هیجانی» شد و صورت مرد دیگری را گاز گرفت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.