خبر فوری
This content is not available in your region

نیکو روزبرگ فاتح رقابتهای فرمول یک در بلژیک

نظرها
نیکو روزبرگ فاتح رقابتهای فرمول یک در بلژیک
اندازه متن Aa Aa

پس از تعطیلات تابستانی مسابقات فرمول یک از سر گرفته شد.

نیکو روزبرگ موفق شد در یکی از دشوارترین پیستهای اتوموبیلرانی جهان، اسپافرانکوفرشام، در بلژیک اختلاف خود را با همیلتون هم تیمی اش از لحاظ امتیازی کم کند و بالاتر از همیلتون وریکیاردو استرالیایی روزش را به پایان رساند.در این روز سانحه اول مسابقه بین رایکونن و راننده ردبول کمک زیادی کرد تا روزبرگ با خیالی آسوده مسابقه ای را که از جایگاه اول آغاز کرده بود سریعتر از دیگران طی کند و فاتح این روز شد.

اسپافرانکوشام یکی از قدیمی ترین پیستهای اتوموبیلرانی دنیا است. از اولین کورس فرمول یک در سال ۱۹۹۲ این پیست به یکی از پرطرفدارترین پیستها برای تمامی علاقه مندان به رقابتهای اتومبیلرانی سرعت تبدیل شد. در سال ۱۹۵۰ فاتح فرانکفورشام بدل به یکی از پرافتخارترین رانندگان فرمول یک شد.

بر خلاف رقابتهای فرمول یک که قوانین جدید در ان چالش و رقابت را تضعیف کرده است رقابتهای اتومبیلرانی سرعت ایندی کار در ایالات متحده همواره با رقابتهای تنگاتنگ و با سوانح همراه است. در رقابتهای جایزه بزرگ تگزاس، گراهام ریهل توانست از هینچکلیف میلمیتری روی خط پایان فاصله بگیرد و قهرمان این رقابتها شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.