خبر فوری

تک ترانه دومین آلبوم گروه ایندی راک «گلاس انیمالز»

تک ترانه دومین آلبوم گروه ایندی راک «گلاس انیمالز»
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

گروه موسیقی گلاس انیمالز «Glass Animals» اولین تک ترانه آلبوم جدید خود را منتشر کرده است. گروه چهار نفره ایندی راک بریتانیایی می گویند ترانه «Youth» (جوانی) از گفتگوهایشان با مردم و در جریان تور اولین آلبومشان الهام گرفته است که سال ۲۰۱۴ منتشر شد.

دیو بی لی، عضو و خواننده گروه می گوید: «من حافظه خوبی ندارم و مایل بودم گفتگوهایمان و داستانهایی که مردم در دیدارها برایم می گویند را به خاطر بیاورم. وقتی با هم حرف می زدیم مخفیانه گفتگوهایمان را با تلفنم ضبط کردم. بعد که یکباره به همه این صحبت ها گوش می دادم، به عمق حرفها و داستانهای آنها پی بردم.»

شخصیتهای تخیلی شعر ترانه که از واقعیت الهام گرفته اند، از جمله زن پیشخدمت رستوران و پسرش، با تصویرپردازی ویدیویی زنده تر شده اند. جو استوارت، عضو دیگر گروه می گوید اسکلت اصلی آلبوم در کمتر از دو هفته شکل گرفت.

آلبوم جدید گروه «گلاس انیمالز»، دو سال پس از انتشار نخستین آلبوم آنها به بازار می آید. آلبوم اول به نام «زابا» (Zaba) موفقیت گروه در فروش، کنسرت، تور و همچنین حضور در جشنواره های تابستانی را تضمین کرد. دومین آلبوم گروه به نام «How To Be A Human Being» (چطور انسان باشیم) بزودی منتشر می شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.