خبر فوری
This content is not available in your region

رویدادهای فرهنگی در اروپا

euronews_icons_loading
رویدادهای فرهنگی در اروپا
اندازه متن Aa Aa

بریتانیا:

هنرمندانی از زمان آینده در ساختمان تاریخی سامرست هاوس لندن .

بیورک دیجیتال، نمایشگاه آثار دیجیتال و ویدئویی هنرمندان ایسلندی در ساختمان سامرست هال برگزار می شود. این آثار محصول همکاری بیورک خواننده مشهور ایسلندی و تعدادی از بهترین هنرمندان تجسمی و برنامه نویسان جهان است.

فرانسه:

نمایشگاه «نسل بیت»، که در مرکز هنری پومپیدو در پلریس برگزار می شود اولین نوع نمایشگاه مرور بر گذشته برروی موضوع این جنبش در اروپا است. نسل بیت به جنبشی ادبی و هنری اطلاق می شود که که پس از جنگ جهانی دوم در آمریکا ظهور یافت و توسط جک کرواک، نویسنده فرانسوی و ویلیام باروز، داستان نویس آمریکایی پایه گذاری شد.

جنبش ببت به طور مشخص از جنبش می ۶۸، جنبش مخالفت با جنگ ویتنام ، جنبش هیپی های برکلی و ووداستوک الهام گرفت.

آلمان:

از دوم تا بیستم سپتامبر فستیوال موسیقی برلین آغاز کننده فصل کنسرتها در برلین خواهد بود.در طول فستیوال، بهترین ارکسترهای جهان در کنسرت هال شهر به اجرا خواهند پرداخت. این فستیوال شامل ۲۷ اجرا، ۷۰ اثر از ۳۷ آهنگساز است که توسط ۲۰ ارکستر سازی و آوازی، گروه ها ی موسیقی و تکنوزان اجرا می شود.

موناکو:

فرانسیس بیکین از بحث برانگیزترین نقاشان دوره خود بود.نمایشگاه مرکز گریمالدی در موناکو نگاهی به زندگی این هنرمند می اندازد. اینکه چگونه زندگی این نقاش در بازی، الکل و رنگ خلاصه شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.