خبر فوری

دو قهرمان المپیکی در میان برگزیدگان رقابت های بین المللی دومیدانی برلین

 نظرها
دو قهرمان المپیکی در میان برگزیدگان رقابت های بین المللی دومیدانی برلین
اندازه متن Aa Aa

رقابت های بین المللی دومیدانی برلین موسوم به استادیونفست روز شنبه قهرمانان خود را در رشته های مختلف شناخت که در میان آنها نام دو قهرمان المپیکی نیز به چشم می خورد.

در دوی صد متر مردان کیم کالینز از کشور فدراتیو سنت کیتس و نویس در غیاب ستارگان مطرح این رشته از جمله اوسین بولت، با ثبت رکورد زمانی ۱۰ ثانیه و ۷ دهم ثانیه در مکان نخست قرار گرفت.

داوید رودیشا دونده کنیایی و صاحب مدال طلای دوی هشتصد متر المپیک ریو در برلین نیز به راحتی بر دیگر رقبا غلبه کرد و با ثبت زمان ۱ دقیقه و ۴۳ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه در جایگاه نخست ایستاد.

قهرمان دوی هشتصد متر زنان در برلین نیز کسی نبود جز کاستر سمنیا از آفریقای جنوبی که مدال طلای این رشته در ریو را در کارنامه دارد.

در پرش با نیزه، تیاگو براز داسیلوای برزیلی، دارنده مدال طلای المپیک ریو پس از کنستادینوس فیلیپیدیس یونانی در مکان دوم ایستاد.

در پرش طول زنان نیز مکان نخست به جاسمین سایرز ورزشکار بریتانیایی رسید که رکورد ۶ متر و ۶۲ سانتی متری را از خود به جای گذاشت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.