خبر فوری
This content is not available in your region

جوکوویچ در دیدار پایانی اپن آمریکا به مصاف واورینکا می رود

نظرها
جوکوویچ در دیدار پایانی اپن آمریکا به مصاف واورینکا می رود
اندازه متن Aa Aa

نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان که رقابتهای اپن آمریکا را با عدم آمادگی کامل، بدلیل مصدومیت مچ دست راستش آغاز کرده بود موفق شد با شکست گائل مونفیس فرانسوی به دیدار پایانی این رقابتها راه پیدا کند.

به این ترتیب جوکوویچ صرب برای هفتمین بار در فینال اپن آمریکا بازی خواهد کرد. او در دیدار نیمه پایانی موفق شد سه بر یک ۶۲ و ۶۳ ،۳۶ و ۶۲ رقیبش را از پیش رو بردارد تا در فینال پس از مدتها در برابر واورینکای سوئیسی بازی کند.

استان واورینکا در دیگر سوی میدان موفق شد فینالیست پیشین این بازیها را در دیدار نیمه پایانی از پیش رو بردارد و به بازی نهایی برسد. او در نیمه پایانی هر چند ست اول را به رقیب ژاپنی اش واگذار کرد اما موفق شد در سه ست متوالی نیشیکوری را مغلوب کرده تا مانند فینال رولاند گروس سال ۲۰۱۵ در مقابل جوکوویچ قرار گیرد. واورینکا در آن بازی با اقتدار مرد شماره یک تنیس جهان را مغلوب کرده بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.