خبر فوری

پایان هفته مُد نیویورک پس از نمایش لباسهای رالف لورن

پایان هفته مُد نیویورک پس از نمایش لباسهای رالف لورن
اندازه متن Aa Aa

مارک جیکوبز، طراح لباس روز پنجشنبه مجموعه لباسهای بهار و تابستان ۲۰۱۷ خود را در جریان هفته مُد نیویورک به نمایش گذاشت.

لباسهای این مجموعه که نمایش آنها ۱۱ دقیقه به طول انجامید، ترکیبی از رنگهای مختلف داشتند. با این حال رنگهای صورتی، قرمز روشن و آبی تیره در لباسهای این مجموعه بیشتر به چشم می خورد.

مانکن ها در حالی که لباسهای کوتاه این مجموعه را به تن داشتند، کفشهایی پاشنه بلند به پا کرده بودند و موهای خود را نیز بافته بودند.

خواهران جیجی و بلا حدید، دو مانکن مشهور از مدل های نمایش لباسهای این مجموعه بودند.

از سوی دیگر مجموعه لباسهای جدید رالف لورن نیز در جریان هفته مُد نیویورک به نمایش گذاشته شد. بنا به اعلام رالف لورن منبع الهام طراحی این مجموعه “زیبایی زمخت و جنبه عاشقانه منطقه غرب آمریکا” بوده است.

دامن های بلند و کفشهای پاشنه بلند از ویژگی های مشترک ترکیب لباسهای اکثر مانکن های حاضر در این نمایش بود. در این مجموعه نیز عناصری از غرب آمریکا از جمله کلاه های گاوچرانان و لباسهای چرمی به چشم می خوردند.

لباسهای این مجموعه بلافاصله پس از پایان نمایش آنها از طریق اینترنت و مغازه های شریک مارک رالف لورن در معرض فروش قرار گرفت.

مونیک لوئیه، طراح اهل فیلیپین نیز مجموعه لباسهایش را همزمان با ۲۰ سالگی مارک خود در هفته مُد نیویورک معرفی کرد. لباسهای این مجموعه به وضوح جنبه ای عاشقانه داشتند و بر روی برخی از آنها نقش قلب به چشم می خورد.

مونیک لوئیه از سال ۱۹۹۶ که مارک خود را پایه گذاری کرد با موفقیت زیادی روبرو شد و بسیاری از ستاره های دنیای موسیقی و سینما تاکنون لباسهای این طراح را بر روی فرش قرمز به تن کرده اند. از جمله این ستارگان می توان به اسکارلت جوهانسون، تیلور سوئیفت، جنیفر لوپز و کتی پری اشاره کرد.

هفته مُد نیویورک روز پنجشنبه پس از هشت روز نمایش مجموعه لباسهای جدید خاتمه یافت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.