خبر فوری
This content is not available in your region

جام جهانی هاکی روی یخ؛ پیروزی قاطع روسیه در برابر فنلاند

نظرها
جام جهانی هاکی روی یخ؛ پیروزی قاطع روسیه در برابر فنلاند
اندازه متن Aa Aa

در ادامه رقابتهای جام جهانی هاکی روی یخ تیم ملی روسیه موفق شد تیم قدرتمند فنلاند را سه بر صفر شکست دهد. در این بازی روسها کاملا مسلط بر بازی بودند و موفق شدند در وقت دوم و سوم بازی سه گل زیبا وارد دروازه حریفشان فنلاند کنند.

ابتدا در وقت دوم بازی ولادیمیر تاراسنکو توانست در یک کار گروهی زیبا دروازه فنلاند را باز کند. ایوان تلجین دو دقیقه بعد گل دوم را ثبت کرد تا خیال روسها کاملا راحت شود و در وقت سوم بازی و در دقیقه ۴۴ اوگنی مالکین موفق شد گل سوم روسیه را به ثمر برساند و کار را برای کشورش تمام کرد.

در گروه بی سوئد با ۵ و روسیه با چهار امتیاز در مکان دوم و سوم قراردارند. فنلاند بدون امتیاز در انتهای جدول است و تیم منتخب آمریکای شمالی در مکان سوم قرار گرفته است. روسیه در نیمه نهایی که ۲۵ سپتامبر برگزار می شود در مقابل میزبان بازیها و تیم بدون شکست کانادا می ایستد. سوئد صدرنشین گروه بی هم در مقابل منتخب اروپا صف آرائی می کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.