خبر فوری
This content is not available in your region

خداحافظی کوین گارنت از دنیای حرفه ای بسکتبال

نظرها
خداحافظی کوین گارنت از دنیای حرفه ای بسکتبال
اندازه متن Aa Aa

کوین گارنت، ستاره لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا (ان بی ای) پس از ۲۱ سال حضور موثر و چشمگیر در رقابت های این رشته، از دنیای حرفه ای بسکتبال خداحافظی کرد.

مهاجم سرشناس مینه سوتا تیمبر ولوز – که تا پایان فصل ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷ با این تیم قرارداد داشت- بر اساس توافقی با مسئولان باشگاه به قرار داد خود پایان داد تا در سن چهل سالگی رسما اعلام بازنشستگی کند.

این ستاره ۲ متر و ۱۱ سانتیمتری، پس از دوازده سال عضویت در تیم مینه سوتا در سال ۲۰۰۷ به بوستون سلتیکس رفت و در همان سال با این تیم قهرمان ان بی ای شد.

او در سالهای ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ به عضویت بروکلین درآمد و پس از آن باردیگر به مینه سوتا بازگشت تا دوران بازیگری خود را در این تیم به پایان برساند.

گارنت که قهرمانی در ان بی ای، مدال طلای المپیک و کسب عنوان بهترین بازیکن لیگ آمریکا در سال ۲۰۰۴ را در کارنامه دارد، در طول ۲۱ فصل مسابقه بیش از ۲۵ هزار امتیاز برای تیم های خود کسب کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.