خبر فوری
This content is not available in your region

ایتالیای خیره کننده در نمایش مد دولچه و گابانا

euronews_icons_loading
ایتالیای خیره کننده در نمایش مد دولچه و گابانا
اندازه متن Aa Aa

مجموعه مد برند دولچه و گابانا در یکی از درخشانترین و پر زرق و برق ترین نمایش های هفته مد میلان به صحنه آمد. نمایش «ایتالیای تروپیکال»، بازتابی از سیسیل محبوب دو طراح است. کلکسیون خیره کننده دومنیکو دولچه و استفانو گابانا شامل همه عناصر اصلی و مورد علاقه آنها از جمله طلایی، دانتل، گیپور و پولک است. دامن و پیراهنها مانند بوم در خدمت نقاشی فرهنگ غنی غذا و میوه های سیسیل و همچنین نمادهای کاتولیک در آمده اند.

مدل های معروف از جمله نائومی کمپل، جی جی حدید و ایرنا شایک مجموعه جدید ورساچی برای زنان را نمایش دادند. رنگ های تند و پارچه های پیشرفته بهمراه طرح ورزشی مضمون اصلی کلکسیون بهار و تابستان آینده دوناتلا ورساچی، مدیر هنری این برنده معروف ایتالیایی است.

مجموعه پرادا، نگاهی به گذشته است. کت و تونیک دهه شصت و هفتاد میلادی از دیدنی های نمایش میوچا پرادا در هفته مد میلان بود. خانم پرادا که یکی از پیشگامان دنیا مد است شلوارک کوتاه مشکی و قرمز را با کت و کیف ست کرده است. کلکسیون طراح ۶۷ ساله ایتالیایی در فضای خالی و صنعتی با نور فیلتر شده به نمایش درآمد.

در کلکسیون جورجیو آرمانی جذابیت زنانه در تزیینات ساده و ظریف خودنمایی می کند. مانند همیشه و به پیروی از چهار دهه حضور در دنیای مد برش ها تمیز، دقیق و با وقار هستند. طیف رنگ انتخابی طراح ۸۲ ساله آبی و ارغوانی پر رنگ و فانتزی است که با بژ خاکستری وقرمز ترکیب شده است. هفته مد میلان، ۲۶ سپتامبر، پنجم مهر تمام می شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.