خبر فوری

نماد نازی ها در آپارتمان ضارب شهر هیوستون

 نظرها
نماد نازی ها در آپارتمان ضارب شهر هیوستون
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

به گفته پلیس شهر هیوستون فردی که روز دوشنبه در محوطه مرکز خریدی در این شهر در ایالت تگزاس به روی حاضران آتش گشوده بود، وکیلی مشکل دار بوده است. مقامات پلیس تا کنون از اعلام هویت تیرانداز این حادثه که پس از شلیک ۲۰ تا ۳۰ گلوله به ضرب نیروهای پلیس از پای درآمد خودداری کرده و اعلام کرده اند که این حادثه عملیات تروریستی نبوده است.

دوآین ردی، معاون پلیس هیوستون می گوید: «او لباس نظامی به تن داشت…دقیقا نمی دانم که لباس نظامی چه کشوری بود. ما چند نماد قدیمی نازی ها و چند نماد معمولی را در آپارتمان او پیدا کردیم. با چه انگیزه ای نمی دانیم زیرا وسائل قدیمی دیگری هم از دوره جنگ داخلی پیدا کردیم.»

پلیس هیوستون از ربط دادن قطعی این حادثه به نمادهای یافت شده در آپارتمان این وکیل خودداری کرده اند.
همچنین نیروهای مخصوص خنثی کننده بمب در ماشین او در محل حادثه چندین اسلحه نیمه اتوماتیک و ۲۶۰۰ فشنپ آماده یافتند.

در این تیراندازی دست کم ۹ نفر در حالی که سوار بر خودروهای خود بودند زخمی شدند. شش تن از زخمی شدگان به بیمارستان منتقل و سه نفر دیگر در محل درمان سرپایی دریافت کردند. حال یکی از مجروحان این تیراندازی وخیم و وضعیت یکی دیگر از آنان جدی اعلام شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.