خبر فوری
This content is not available in your region

همراه با یورونیوز: کنفرانس بروکسل؛ آیا صلح و آرامش در افغانستان برقرار خواهد شد؟

نظرها
همراه با یورونیوز: کنفرانس بروکسل؛ آیا صلح و آرامش در افغانستان برقرار خواهد شد؟
اندازه متن Aa Aa

چهار سال پس از کنفرانس توکیو، این بار بروکسل میزبان شرکا و حامیان دولت افغانستان برای تصویب کمک‌های بین‌المللی به این کشور بود.
رهبران و نمایندگان بیش از هفتاد کشور جهان و سازمان‌های بین‌المللی بر عزم خود برای ادامه کمک به دولت افغانستان و جامعه مدنی این کشور پای فشردند؛ نمایندگان جامعه جهانی تعهد خود مبنی بر ارائه میلیاردها دلار کمک‌ مالی به افغانستان را اعلام کردند.
همزمان ضرورت ادامه مذاکرات با طالبان به‌ویژه از سوی جان کری، وزیر خارجه آمریکا مطرح شد.

در برنامه «همراه با یورونیوز»، پنجشنبه ۱۵ مهر (۶ اکتبر) پرسش‌ها و دیدگاه‌های شما را با جاوید نادر، مدیر سازمان BAAG و یکی از نمایندگان جامعه مدنی در کنفرانس بروکسل در میان گذاشتیم. این برنامه را ببینید.

همچنین می‌توانید نسخه شنیداری این برنامه را در زیر بشنوید:

برنامه «همراه با یورونیوز» هر پنجشنبه منعکس کننده نظرات کاربران و مخاطبان یورونیوز در مورد مسائل مهم روز است. این برنامه از طریق گوگل هنگ‌اوتز ضبط و به طور زنده در یوتیوب و وب‌سایت یورونیوز پخش می‌شود. برای شرکت در این برنامه صفحه‌های اجتماعی یورونیوز فارسی در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید و یا با نشانی ایمیل hamrah@euronews.com تماس بگیرید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.