خبر فوری
This content is not available in your region

مقدماتی جام جهانی؛ ایران با برد ازبکستان در صدر گروه ای قرار گرفت

نظرها
مقدماتی جام جهانی؛ ایران با برد ازبکستان در صدر گروه ای قرار گرفت
اندازه متن Aa Aa

در رقابتهای مقدماتی جام جهانی پس از پیروزی ایران در ازبکستان در مهمترین بازی اروپا ایتالیا در استادیوم یوونتوس میزبان اسپانیا بود.

مانند همیشه توپ و میدان در اختیار اسپانیایی ها بود اما لاجوردی پوشان ایتالیا توانستند با یک تساوی سربلند از این بازی گروهی بیرون بیایند.

ابتدا در دقیقه ۵۵ ماتادورها با گل ویتولو پیش افتادند. گلی که با اشتباه بزرگ بوفون بدست آمد. اما در دقیقه ۸۱ دو روسی هافبک آس رم با یک پنالتی بازی را برای ایتالیا به تساوی کشاند.

در دیگر بازیهای مهم این روز ترکیه و اوکراین به دیدار هم رفتند که زردپوشان اوکراین با وجود برتری در نیمه اول و دو گلی که به ثمر رساندند تحت یک دفاع ضعیف در جهنم قونیه و در نیمه دوم دو گل از سرخپوشان دریافت کردند تا هر دو تیم با یک امتیاز بازی را به اتمام برسانند. در این بازی اوکراین یک پنالتی و ترکیه یک پنالتی به ثمر رساندند.

در دیگر بازیهای مهم این روز فیفا دی در آسیا و در گروه ایران، کره جنوبی موفق شد در یک بازی دیدنی قطر را سه بر دو در خانه مغلوب کند و پس از ایران با هفت امتیاز در مکان دوم گروه ای قرار گرفت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.