خبر فوری

آغاز تحقیقات درباره دلیل بیهوشی عضو حزب یوکیپ در پارلمان اروپا

 نظرها
آغاز تحقیقات درباره دلیل بیهوشی عضو حزب یوکیپ در پارلمان اروپا
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

پارلمان اروپا و حزب یوکیپ اعلام کردند که در مورد دلیل بیهوشی عضو این حزب در ساختمان پارلمان تحقیقاتی را آغاز کرده اند.
استیون ولف، عضو حزب یوکیپ بریتانیا روز پنجشنبه به دلیل بیهوشی پس از یک نزاع در نشستی با اعضای این حزب در پارلمان اروپا به بیمارستان منتقل شد.

تصاویر منتشر شده از آقای ولف در بیمارستان نمایانگر بهبود وضعیت جسمانی وی است.

نایجل فاراژ رهبر موقت حزب یوکیپ دراین رابطه با اشاره به آغاز تحقیقات توسط حزبش درباره دلیل وقوع این حادثه گفت: «این یک مورد درگیری میان دو مرد عاقل و هشیار بوده که البته نباید رخ می داده و امروز من اصلا نامی از اینکه چه کسی بوده یا نبوده نمی برم اما باید گفت این اتفاق برای ما شبیه اتفاقاتی است که در پارلمان های جهان سوم رخ می دهد.»

گزارش ها از درگیری فیزیکی مایک هوکم از هم حزبی های آقای ولف با وی حکایت دارد اما آقای هوکم مشت زدن به وی را تکذیب کرده و گفته تنها درگیری مختصر فیزیکی پیش آمده است. برخی گزارش ها حاکی از آنست که مایک هوکم با ارسال ایمیلی به استیون ولف از او خواسته که با هم دیدار کنند و این درخواست نیز از سوی آقای ولف پذیرفته شده است.

ازاستیون ولف پس از کناره گیری دایان جیمز به عنوان یکی از گزینه های اصلی برای رهبری حزب استقلال بریتانیا (یوکیپ) نام برده می شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.