خبر فوری
This content is not available in your region

آتلتیکومادرید در پنجاه سالگی صدرنشین لالیگا شد

نظرها
euronews_icons_loading
آتلتیکومادرید در پنجاه سالگی صدرنشین لالیگا شد
اندازه متن Aa Aa

این هفته آتلتیکو مادرید پنجاه ساله و در ورزشگاه خانگی، بیسنته کالدرون، موفق به یک پیروزی فوق العاده شد.

همزمانی پنجاهمین سالگرد تشکیل باشگاه مادریدی و یک بازی پرگل و صدرنشینی آتلتیکو در لالیگا بهترین هدیه شاگردان دیه گو سیمئونه به هواداران بود. فینالیست لیگ قهرمانان اروپا موفق شد در یک بازی خانگی ۷ بر یک رقیبش گرانادا را از پیش رو بردارد. ستاره این بازی بی تردید کاراسکوی بلژیکی بود. او موفق شد سه گل پس از ۶۰ دقیقه بازی وارد دروازه رقیب کند. نیکلا گایتان دو گل و کورئه آ و تیاگو هر کدام یک گل برای سفید و قرمزپوشان آتلتیکو مادرید به ثمر رساندند. حالا آن ها که دو هفته پیش تنها مکان چهارم را در اختیار داشتند با تفاضل گل بهتر از رئال مادرید در صدرجدول لالیگا ایستاده اند.

یانیک کاراسکو، تبدیل به اولین فوتبالیست بلژیکی شد که در یک بازی لالیگ موفق به هت تریک می شود.

دیه گو سیمئونه، این دومین بار است که آتلتیکو تحت مدیریت او موفق به زدن هفت گل می شود. مادریدی ها به ختافه در سال ۲۰۱۳ هفت گل زدند.

اما دورازه بان مکزیکی گرانادا، اوچوئا برای دومین بار است که هفت گل دریافت می کند اولینبار در بازی مکزیک مقابل شیلی این سنگربان هفت گل دریافت کرده بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.