خبر فوری
This content is not available in your region

«قلعه دراکولا» در رومانی تجربه ای ترسناک

نظرها
«قلعه دراکولا» در رومانی تجربه ای ترسناک
اندازه متن Aa Aa

چند روزی بیشتر تا جشنهای هالووین نمانده است و اگر از برنامه های تکراری خسته شده اید و به دنبال جایی می گردید که واقعا شما را به وحشت بیاندازد، قلعه برَن در رومانی شاید بهترین مکان باشد. این قلعه تاریخی در ترانسیلوانیا به «خانه دراکولا» مشهور است و سالیانه هزاران گردشگر را برای دیدار با هیولاهای خیالی به این منطقه دعوت می کند.

یکی از گردشگران که از فلوریدای آمریکا آمده است می گوید: «ما عاشق هالووین هستیم و به همین دلیل به اینجا آمدیم. ما می خواستیم قلعه دراکولا را از نزدیک تماشا کنیم. هرچقدر هم که بگویند اینجا ربطی به دراکولا ندارد، اما بازهم این مکان برای ما جذاب است.»

این قلعه در روز موزه ای است که چندان ترسناک نیست، اما با تاریکی شب، شمعها روشن می شوند و برای گردشگران داستانهایی ترسناک درباره هیولاهای خون آشام و دراکولا گفته می شود. به آنها حتی این فرصت داده می شود که در یک تابوت دراز بکشند تا تجربه مرگ را بهتر لمس کنند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.