خبر فوری
This content is not available in your region

آخرین مناظره رقبای انتخاباتی آمریکا در لاس وگاس

نظرها
euronews_icons_loading
آخرین مناظره رقبای انتخاباتی آمریکا در لاس وگاس
اندازه متن Aa Aa

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز در واشنگتن درباره آخرین مناظره رقبای انتخابات ایالات متحده آمریکا در لاس وگاس با اشاره به اینکه این «فصل نهایی یک مبارزه انتخاباتی بی سابقه» است به مهمترین پرسش های پیش روی ناظران پرداخته است.

وی می گوید: «چقدر دونالد ترامپ، از تخریب بیشتر کارزارش جلوگیری می کند؟. آیا او برگ های برنده ای را رو می کند؟. او به تازگی به خیانت هیلاری کلینتون به همسرش طی سال ها اشاره کرده است. رسانه های اصلی توطئه ای بزرگ را درباره ربودن فرصت پیروزی از او پوشش می دهند.»

خبرنگار یورونیوز در ادامه می افزاید: «آیا هیلاری کلینتون در امان است و تلاش می کند که وقت به پایان برسد؟. یا اینکه در پی ضربه نهایی است. تاکنون در برابر وسوسه همراه شدن با ترامپ در سطحی نازل خودداری کرده است. او ممکن است این بار خونسردی اش را از دست بدهد. احتمالا این آخرین بار پیش از زمانی است که نامزدها با یکدیگر گفت و گو خواهند کرد. در شب هشتم نوامبر، یکی از آنان با دیگری تماس می گیرد و شکست را می پذیرد.»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.