خبر فوری
This content is not available in your region

همراه با یورونیوز: تعطیلی و تخریب کمپ جنگل در فرانسه؛ پایان رویای بریتانیایی؟

نظرها
همراه با یورونیوز: تعطیلی و تخریب کمپ جنگل در فرانسه؛ پایان رویای بریتانیایی؟
اندازه متن Aa Aa

دولت فرانسه سرانجام با چراغ سبز دستگاه قضایی این کشور، روند تخلیه و تخریب ارودگاه اصلی پناهجویان در منطقه کاله – که به «جنگل» معروف است- را آغاز کرد. هزاران پناهجوی ساکن «جنگل» که ماه‌ها و بعضا سال‌ها را در انتظار رسیدن به بریتانیا در این اردوگاه به سر بردند، به دو منطقه دیگر در فرانسه منتقل می‌شوند. در روز نخست این عملیات بیش از ۷۰۰ خبرنگار از سراسر جهان برای پوشش وقایع مربوط به تخلیه «بزرگترین کمپ پناهجویان غیرقانونی در اروپا» حضور داشتند.

در برنامه «همراه با یورونیوز»، پنجشنبه ۶ آبان (۲۷ اکنبر) دیدگاه‌ها و پرسش‌های شما در این زمینه را با اسماعیل یاری، کارشناس مهمان برنامه در میان گذاشتیم.

همچنین می‌توانید نسخه شنیداری این برنامه را در زیر بشنوید:

برنامه «همراه با یورونیوز» هر پنجشنبه منعکس کننده نظرات کاربران و مخاطبان یورونیوز در مورد مسائل مهم روز است. این برنامه از طریق گوگل هنگ‌اوتز ضبط و به طور زنده در یوتیوب و وب‌سایت یورونیوز پخش می‌شود. برای شرکت در این برنامه صفحه‌های اجتماعی یورونیوز فارسی در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید و یا با نشانی ایمیل hamrah@euronews.com تماس بگیرید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.