خبر فوری
This content is not available in your region

کونگز؛ استعداد تازه موسیقی الکترونیک فرانسه

euronews_icons_loading
کونگز؛ استعداد تازه موسیقی الکترونیک فرانسه
اندازه متن Aa Aa

ولنتین برونل با نام هنری کونگز (Kungs) ستاره تازه ای است بر صحنه موسیقی الکترونیک فرانسه. این آهنگساز و نوازنده ۱۹ساله که آهنگ معروف خود به نام «این دختر» را در برخی از بزرگترین سالنهای جهان نواخته است، می گوید: «کارم را با ساخت ریمیکسِ آهنگهای معروفی مثلِ ترانه های کُلدپلی شروع کردم. روی یوتوب دنبالشان می گشتم و بعد برای تفریح، صداها و ضرباهنگهایی به آنها اضافه می کردم.»

حالا او می خواهد نخستین آلبوم خود به نام لایه ها (Layers) را روانه بازار کند. آلبومی که حال و هوایش با کارهای معروف او کمی متفاوت است.

خود او درباره این آلبوم می گوید:«این کار برای من شبیه روی هم گذاشتن لایه هایی از موسیقی های مختلف بود. بنابراین آهنگهای این آلبوم کمی مالیخولیایی است، ترکیبی از سبکهای فیوچرهاوس، بلوز و سول. و البته همه اینها همیشه در قالب موسیقی الکترونیک.»

منتقدان او را با دی جی های فرانسوی بزرگی نظیر دیوید گتا و باب سنکلر مقایسه کرده اند. کونگز امیدوار است که نخستین آلبومش نوید بخش آینده درخشانی باشد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.