خبر فوری

انتخابات آمریکا؛ کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ و شیوه برخورد با یک معترض در نوادا

 نظرها
انتخابات آمریکا؛ کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ و شیوه برخورد با یک معترض در نوادا
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

اوستین کرایتس که با بالا بردن یک پلاکارد در کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ منجر به اختلال در سخنرانی آقای ترامپ شد می گوید که می خواسته تفاوت بین برخورد کارزار دونالد ترامپ با یک معترض را در مقایسه با برخورد باراک اوباما با معترض دیگری در کارزار هیلاری کلینتون نشان دهد.

باراک اوباما در برخورد با معترض کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون خواستار احترام به آن معترض شده بود.

اوستین کرایتس که بعد از اینکه مشخص شد اسلحه ای همراه نداشته آزاد شد درباره این حادثه و برخورد جمعیت حاضر در کارزار دونالد ترامپ گفت:
«یکدفعه به این دلیل که آنها نتوانستند پلاکارد مرا بگیرند یا به هر دلیل دیگری، روی من ریختند و شروع به لگد زدن به من کردند بعد کسی فریاد زد «اسلحه»، و اینجا بود که همه چیز از کنترل خارج شد. مردم شروع کردن به من لگد زدن و دستهای مرا گرفتند و می پیچاندند. واقعا خوش شانس بودم که ماموران امنیتی به سرعت از راه رسیدند زیرا اگر آنها نمی رسیدند ممکن بود که آنها مرا خفه کنند و یا همانجا بکشند.»

دو روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نظرسنجی ها از رقابت تنگانگ هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ خبر می دهد. بر اساس نظرسنجی روز شنبه مک کلچی- ماریست، هیلاری کلینتون یک درصد بالاتر از ترامپ ایستاده است.

نظرسنجی ایپسوس برای رویترز کلینتون را ۴ درصد بالاتر از ترامپ نشان می دهد و نظرسنجی شبکه خبری ای بی سی کلینتون را با ۴۸ درصد نسبت به ترامپ با ۴۳ درصد، در وضعیت بهتری نشان می دهد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.