خبر فوری
This content is not available in your region

یک روز مانده تا انتخابات؛ پیشتازی هیلاری کلینتون در نظرسنجی ها

نظرها
یک روز مانده تا انتخابات؛ پیشتازی هیلاری کلینتون در نظرسنجی ها
اندازه متن Aa Aa

هیلاری کلینتون، نامزد دموکراتها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز دوشنبه و در آخرین ساعات باقی مانده از تبلیغات، تمرکز بر نقاط ضعف حریفش دونالد ترامپ را محور سخنان خود قرار داد.

او در جمع هوادارانش در شهر پیتسبرگ ایالت پنسیلوانیا گفت: «گزینش در این انتخابات نمی تواند روشن تر از این باشد. در واقع انتخاب مردم، انتخاب میان تفرقه و وحدت، بین یک رهبری قوی و پایدار و یک رهبری متزلزل و درنهایت، بین اقتصادی است که برای همه کار می کند و نه صرفا برای ثروتمندان و اقتصادی که تنها در خدمت ثروتمندان است.»

در آخرین ساعات باقی مانده از تبلیغات، نامزد دموکراتها همچنان از اقبال بیشتری در میان عموم برخوردار است. بنا بر نظرسنجی فاکس نیوز خانم کلینتون که تاکید کرده است می خواهد رئیس جمهور همه آمریکایی ها باشد ۴ درصد جلوتر از دونالد ترامپ قرار دارد.

همچنین با توجه به نامه اخیر اف بی آی به کنگره آمریکا مبنی بر انصراف از پیگیری پرونده ایمیل های خانم کلینتون، انتظار می رود نامزد دموکراتها روز سه شنبه ۸ نوامبر و پس از یکسال کارزار سیاسی، بتواند مقام ریاست جمهوری این کشور را از آن خود کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.