خبر فوری

موضوع آخرین آگهی تلویزیونی کلینتون و ترامپ چیست؟

 نظرها
موضوع آخرین آگهی تلویزیونی کلینتون و ترامپ چیست؟
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

در حالی که دو نامزد دموکرات و جمهوریخواه، به ایالتهای تاثیرگذار رفته اند تا با مردم رودررو صحبت کنند، تیمهای انتخاباتی آنها تلاش می کنند از طریق آخرین آگهیهای تبلیغاتی، افراد مردد را هدف قرار دهند.

آگهی تبلیغاتی هیلاری کلینتون دو دقیقه است و او رو در روی دوربین تلویزیونی خطاب به مردم آمریکا می گوید که مساله این انتخابات، یک مساله شخصی برای او نیست. بلکه موضوع این رقابت، دو گزینه برای آینده کودکان امروز است: یک آمریکای تاریک و متفرق یا یک آمریکای متحد و امیدوار.

دونالد ترامپ در آگهی تلویزیونی خود از جنبشی صحبت می کند که به دنبال جایگزین کردن یک نظام سیاسی فاسد با دولتی است که کنترل آن به دست مردم است. او در این ویدیو وعده می دهد که در صورت روی کار آمدن، به اموری می پردازد که دغدغه واقعی مردم است.

به گزارش یک سازمان که هزینه انتخابات را محاسبه می کند، مجموع هزینه های مبارزه های انتخاباتی امسال در آمریکا بیش از ۲ میلیارد و ۶۵۰ هزار دلار است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.