خبر فوری

آواز خوان دوره گرد یوتیوب: از شهرت تا انتشار آلبوم

آواز خوان دوره گرد یوتیوب: از شهرت تا انتشار آلبوم
اندازه متن Aa Aa

برایان اوریلی، ستاره شبکه های اجتماعی با صدها هزار ویدیو در یوتیوب و فالوئر در توییتر است. این جوان ایرلندی با اسم مستعار «برای» حال اولین آلبوم خود به نام (You’re Alright) را منتشر کرده است.
برایان اوریلی چند سال پیش با شروع سفر به دور دنیا به شهرت رسید. او ویدیوهای این سفر طولانی به ۶۵ کشور را در اینترنت منتشر می کرد.

برایان اوریلی می گوید: «کار من سفر به دور دنیا است و عده زیادی در اینترنت من را دنبال می کنند. مثلا وقتی در یک شهر هستم توییت می کنم که ساعت سه در پارک اجرا دارم و اگر خوب پیش رفت، همان شب هم برنامه اجرا می کنم. چند سالی است که کارم همین است.»

نتیجه این کارها برای او موفقیت آمیز بود، با خواننده های معروف همکاری کرده و با یک شرکت ضبط و نشر معروف موسیقی معتبر قرار داد بسته است. پس از انتشار آلبوم، برایان اوریلی راهی تور جهانی می شود و قرار است در این تور با خواننده های آمریکایی فعال در شبکه های اجتماعی همکاری کند. پس از شهرت در اینترنت، برایان اوریلی در مسیر تبدیل شدن به ستاره در دنیای غیر مجازی است و همکاری او با هنرمندان دیگر ادامه دارد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.