خبر فوری
This content is not available in your region

آغاز انتقال اجساد کشته شدگان برزیلی سانحه هوایی کلمبیا

نظرها
euronews_icons_loading
آغاز انتقال اجساد کشته شدگان برزیلی سانحه هوایی کلمبیا
اندازه متن Aa Aa

انتقال اجساد بازیکنان تیم فوتبال شاپکوئنس برزیل و دیگر سرنشینان هواپیمایی که در کلمبیا سقوط کرد به این کشور آغاز شده است.

در برزیل سه روز عزای عمومی اعلام شده و بسیاری از اعضای خانواده ها و هواداران این بازیکنان فوتبال در استادیومی که تیم شاپکوئنس تمرین و بازی می کرد، تجمع کرده و مراسم سوگواری برپا کرده اند.

نیوالدو، دروازه بان ذخیره این تیم می گوید: «مثل این است که همه چیزمان را از دست داده ایم. خیلی ناراحتیم. آنها تنها فوتبالیست نبودند بلکه دوستان و برادرانمان بودند. ارتباط میان اعضای تیم بسیار نزدیک بود و همه مثل اعضای یک خانواده بودیم.»

بر اساس گزارش ها روز دوشنبه گذشته یک هواپیمای حامل فوتبالیست های یک باشگاه دسته اول این کشور به دلیل تمام شدن سوختش سقوط کرد و تنها ۶ تن از ۷۱ سرنشین این هواپیما نجات یافتند.

در فایل صوتی برج مراقبت صدای خلبان این هواپیما شنیده می شود که به دلیل تمام شدن سوخت درخواست فرود می کند.

در این هواپیما علاوه بر اعضای تیم باشگاهی شاپکوئنس برزیل، ۲۰ خبرنگار نیز حضور داشتند که برای پوشش بازی فینال جام باشگاه های آمریکای جنوبی به شهر مدئین کلمبیا سفر می کردند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.