خبر فوری
This content is not available in your region

کشته های آتش سوزی در اوکلند از مرز ۳۳ نفر گذشت

نظرها
euronews_icons_loading
کشته های آتش سوزی در اوکلند از مرز ۳۳ نفر گذشت
اندازه متن Aa Aa

پلیس اوکلند می گوید پس از مهار آتش سوزی در ساختمانی در اوکلند، اجساد ۳۳ نفر کشف شده که در جریان این آتش سوزی جان باخته اند. پیش از این تعداد قربانیان این حادثه ۲۴ نفر اعلام شده بود.

هنوز علت این آتش سوزی که جمعه شب و در جریان یک جشن در این ساختمان رخ داده است، مشخص نیست. این حادثه یکی از پرتلفات ترین آتش سوزی ها در ایالات متحدۀ آمریکا طی ۲۰ سال گذشته گزارش می شود. اطفای این حریق بیش از ۱۲ ساعت طول کشیده است.

ساختمان مورد نظر یک انباری قدیمی است که توسط هنرمندان به محلی برای نمایشگاههای دوره ای، کنسرت و جشن های مختلف تبدیل شده و یکی از دلایل شدت این آتش سوزی نیز وجود وسایلی مانند پیانوهای چوبی، رنگ و مواد مورد استفاده در نقاشی عنوان می شود.

پلیس اوکلند می گوید به دلیل شدت آتش سوزی، شناسایی جان باختگان این حادثه از طریق آزمایش های دی ان ای تعیین خواهد شد که زمان می برد. گفته می شود بیشتر قربانیان جوانانی بین ۲۰ تا ۳۰ ساله هستند و پلیس از خانواده هایی که کسی را در این آتش سوزی از دست داده اند خواسته است یک مسواک یا شانه فرد مورد نظر را به پلیس تحویل دهند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.