خبر فوری
This content is not available in your region

منتخبی از بهترین رویدادهای فرهنگی اروپا

منتخبی از بهترین رویدادهای فرهنگی اروپا
اندازه متن Aa Aa

بیست و نهمین جوایز فیلم

برندگان بیست و نهمین جوایز فیلم اروپا دهم دسامبر سال جاری در شهر وروتسواف لهستان اعلام خواهند شد. امسال بیش از ۴۰ فیلم از سوی آکادمی فیلم اروپا بررسی شدند. این مراسم هر ساله در یکی از شهرهای اروپایی برگزار می شود.

مفهوم شاعرانه زمان در استانبول

نمایشگاه دائمی موزه هنرهای معاصر استانبول واقع در سواحل تنگه بسفور به موضوع زمان در نزد هنرمندان معاصر پرداخته است. نوشته ای از «احمد حمدی تن پینار»، نویسنده ترک در این نمایشگاه به چشم می خورد: «من هیچگاه یکسره در زمان خودم نبودم.»

پرتره نقاشان در باکینگهام

قصر باکینگهام پذیرای نمایشگاهی از ۳۰۰ پرتره نقاشی و همچنین عکس و طراحی است. در این نمایشگاه آثاری از رامبراند و لئوناردو داوینچی به چشم می خورد و بازدید کننده می تواند چهره های آنها را در خلال سالهای مختلف زندگیشان ببیند. این نمایشگاه تا نیمه آوریل سال ۲۰۱۷ بروی عموم گشوده است.

*شیارهای دنباس؛ اوکراینی دیگر

“ناتالیا لیبچنکوا، عکاس و روزنامه نگار اوکراینی”:
http://www.euronews.com/2016/11/21/donbass-groove-photo-exhibition-will-tell-europe-about-war-and-peace-in-eastern عکسهای خود را از منطقه دنباس در شرق اوکراین در نمایشگاهی در پاریس عرضه کرده است. این نمایشگاه تا نیمه ماه دسامبر دایر است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.