وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

احتمال صحنه آرایی قتل سفیر یونان در برزیل توسط زنش قوت گرفت

 نظرها
احتمال صحنه آرایی قتل سفیر یونان در برزیل توسط زنش قوت گرفت
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

رسانه ها و پلیس برزیل احتمال می دهند جسدی که در یک خودروی آتش گرفته در ریودوژانیرو کشف شده پیکر کیریاکوس آمیریدیس، سفیر یونان در برزیل است.

تلویزیون گلوبو برزیل در گزارشی قتل آمیریدیس ۵۹ ساله را صحنه آرایی زن برزیلی آقای سفیر می داند که با یک مامور پلیس در ارتباط بوده است.

اواریستو پونتس، سخنگوی پلیس برزیل گفت که «ما همه چیز را بررسی می کنیم، تصاویر، پلاک، بلیط هواپیما، آنچه که وی در محل اقامتش نوشیده و یا صرف کرده است، همه این موارد را به دقت بررسی می کنیم.»

رسانه های برزیلی به نقل از منابع پلیس می گویند که روی مبل آپارتمانی که سفیر و همسرش در آن اقامت داشتند لکه های خون مشاهده است.

همسر آقای آمیریدیس می گوید شوهرش عصر دوشنبه بدون این که بگوید کجا می رود آپارتمان را ترک کرده است. وی روز چهارشنبه خبر مفقود شدن شوهرش را به پلیس برزیل اطلاع داد.

اغلب گزارش ها حاکی است شماره پلاک خودروی آتش گرفته که در زیر یک پل روگذر پیدا شده با شماره پلاک خودروی کرایه شده از سوی سفیر یونان مطابقت دارد.

مقامات برزیلی و یونانی هنوز از اظهار نظر و اشاره به جزییات ناپدید یا کشته شدن سفیر یونان خوداری می کنند و قتل او را بطور قطعی و رسمی تایید نمی کنند.