خبر فوری

نخستین پیروزی سباستین لوب در رالی داکار ۲۰۱۷

نظرها
نخستین پیروزی سباستین لوب در رالی داکار ۲۰۱۷
اندازه متن Aa Aa

سباستین لوب، راننده تیم پژو روز سه شنبه موفق شد دومین مرحله از رقابت های رالی داکار ۲۰۱۷ را فتح کند. این راننده فرانسوی که نه قهرمانی جهان در مسابقات رالی را در کارنامه دارد مسیر ۲۷۵ کیلومتری تعیین شده در شمال شرق آرژانتین را ظرف ۲ ساعت و ۶ دقیقه و ۵۵ ثانیه پیمود و ضمن کسب نخستین پیروزی مرحله ای خود در رقابت های فصل رالی داکار، صدر جدول کلی بخش اتوموبیل را نیز با ۲۸ ثانیه اختلاف نسبت به ناصر العطیه از آن خود کرد.

ناصر العطیه در این مرحله مکان دوم را بدست آورد. این راننده قطری با یک دقیقه و ۲۳ ثانیه اختلاف مسابقه را پیمود تا همچنان نزدیک ترین رقیب برای سباستین لوب باقی بماند. کارلوس سَنز، راننده اسپانیایی و هم تیمی لوب با ۲ دقیقه و ۱۸ ثانیه اختلاف در مکان سوم ایستاد.

در بخش موتور، توبی پرایس استرالیایی از تیم “کی تی ام” با ثبت زمان ۲ ساعت و ۳۷ دقیقه و ۳۲ ثانیه در مکان نخست قرار گرفت و پائولو گونسالوش، راننده پرتغالی تیم هوندا با اختلاف ۳ دقیقه و ۵۱ ثانیه جایگاه دوم را از آن خود کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.