خبر فوری
This content is not available in your region

رالی داکار؛ مصدومیت پرایس مدافع عنوان قهرمانی

نظرها
رالی داکار؛ مصدومیت پرایس مدافع عنوان قهرمانی
اندازه متن Aa Aa

توبی پرایس که می خواست به دومین قهرمانی متوالی در داکار دست پیدا کند رویاهایش برباد رفتند. موتورسوار استرالیایی در حالیکه ۹۰ کیلومتر در ساعت سرعت داشت به زمین خورد و از ادامه مسابقات کنار رفت. مسیر مسابقه پنج شنبه بین خوخوی در آرژانتین و توپیتزا در بولیوی بود.

ماتیاس واکنر اتریشی مسیر ۴۱۰ کیلومتری مسابقات را سریعتر از بقیه طی کرد و فاتح این روز شد. خوان باردا با دو دقیقه اختلاف در جای دوم قرار گرفت.

در بخش خودروها سیریل دپره فرانسوی سریعتر از رقبا مسیر را پیمود و اول شد. این اولین بار است که دپره که پیشتر در بخش موتورسیکلت پنج بار به قهرمانی رسیده است موفق می شود با خودرو یک مرحله از رالی را ببرد.
در تعقیب او میکو هیرونن و نانی روما قرار گرفتند. در بخش خودروها و در رده بندی کلی هیرونن اول است و پترهانسل در جای دوم قرار دارد. سباستین لب هم پیشتازی اش را از دست داد و از جایگاه اول به چهارم تنزل پیدا کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.