خبر فوری
This content is not available in your region

اتهام "جرم ناشی از نفرت" برای ۴ سیاه پوست بازداشت شده در شیکاگو

نظرها
اتهام "جرم ناشی از نفرت" برای ۴ سیاه پوست بازداشت شده در شیکاگو
اندازه متن Aa Aa

چهار فردی که از سوی پلیس شیکاگو به اتهام ضرب و شتم یک معلول جسمی بازداشت شده بودند، به آدم ربایی و “جرم ناشی از نفرت” متهم شدند.

رسیدگی به اتهام این افراد روز جمعه در دادگاه آغاز می شود.

پلیس شیکاگو پیش تر از دستگیری ۴ جوان سیاه پوست خبر داده بود که یک فرد سفید پوست با ناتوانی جسمی را ربوده و پس از انتقال به شیکاگو اقدام به ضرب شتم او کرده بودند.

بر اساس ویدئوی زنده منتشر شده در فیسبوک این چهار سیاه پوست که دو پسر و دو دختر ۱۸ و ۲۴ ساله هستند در زمان آزار و اذیت این فرد از کلماتی توهین آمیز علیه سفید پوستان و دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا استفاده می کند.

کوین دوفین، فرمانده پلیس شیکاگو در این رابطه می گوید: «فرد مضروب آشنای یکی از این مظنونان دستگیر شده بوده است و ظاهرا در حومه شهر با او ملاقات می کنند. پس از آن یک خودروی ون را به سرقت می برند و او را با همان خودرو به شیکاگو می آورند.»

در این ویدئوی ۳۰ دقیقه ای، ضاربان با پاره کردن لباس های قربانی، خاکستر سیگار روی او می ریزند و با مشت و لگد او را مورد ضرب و شتم قرار می دهند و سعی می کنند با چاقو بخش هایی از مو و پوست سرش را بکنند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.