وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

رئیس پیشین سیا به دونالد ترامپ: رد اتهام دخالت روسیه در انتخابات به ضرر آمریکاست

 نظرها
رئیس پیشین سیا به دونالد ترامپ: رد اتهام دخالت روسیه در انتخابات به ضرر آمریکاست
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

مایکل هیدن، رئیس پیشین سازمان سیا می گوید اگر دونالد ترامپ گزارش سرویس های اطلاعاتی آمریکا مبنی بر دخالت روسیه در انتخابات ماه نوامبر را رد کند، آینده تاریکی در انتظار این کشور خواهد بود.

آقای ترامپ تا کنون بارها برای دفاع از مشروعیت پیروزیش، هرنوع اتهامی مبنی بر دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را رد کرده و در توییت های متعدد، این تحقیقات را زیر سوال برده است.

بر این اساس، ژنرال هیدن در گفتگو با شبکه تلویزیونی بریتانیایی «اسکای» گفت: «آقای رئیس جمهور منتخب، این درباره شما نیست. متاسفم؛ شاید چیزهای زیادی درباره شما مطرح باشد اما این یکی از آنها نیست. این درباره ماست. این درباره روند دموکراتیک ماست.»

آقای ترامپ تنها پس از نشست با روسای سازمانهای اطلاعاتی آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا هدف هکرهای سیستم های رایانه ای قرار گرفته است. با این وجود در این بیانیه نه اشاره ای به کشور روسیه شد و نه اینکه دخالت هکرهای روس با هدف پیروزی او در انتخابات انجام شده است.