خبر فوری

صدرنشینی سباستین لوب در رالی داکار

نظرها
صدرنشینی سباستین لوب در رالی داکار
اندازه متن Aa Aa

هشتمین مرحله از رقابت های رالی داکار روز سه شنبه در مسافتی به طول ۴۱۷ کیلومتر میان دو منطقه اویینی در بولیوی و سالتا در آرژانتین برگزار شد.

در بخش اتوموبیل، سباستین لوب فرانسوی با ثبت زمان ۴ ساعت و ۱۱ دقیقه و ۲ ثانیه بهترین رکورد را برجای گذاشت و ضمن کسب سومین پیروزی مرحله ای، بالاتر از استفن پترانسل هموطن و هم تیمی اش در صدر جدول کلی قرار گرفت. سیریل دپره فرانسوی نیز مکان سوم این مرحله را به خود اختصاص داد. اریک برنار دیگر راننده فرانسوی حاضر در این مسابقه دچار مشکل فنی شد که با کمک رومن توماس موفق شد به مسابقه بازگردد.

در بخش موتور خوان باردا راننده اسپانیایی تیم هوندا که دیگر امیدی به تصاحب مکان نخست جدول کلی ندارد تمام توان خود را برای کسب پیروزی مرحله ای گذاشته است. او با چهار دقیقه اختلاف بالاتر از سم ساندرلند، صدرنشین جدول کلی این رقابت ها در مکان نخست قرار گرفت و صاحب دومین پیروزی مرحله ای خود در این رقابت ها شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.