وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

اکران «سه ایکس: بازگشت ژاندار کیج»

اکران «سه ایکس: بازگشت ژاندار کیج»
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

بخش جدیدی از مجموعه فیلمهای حادثه ای و پرطرفدار «سه ایکس» به سینماها می آید. در «سه ایکس: بازگشت ژاندار کیج» (XXX: RETURN OF XANDERCAGE) شاهد عملیات ژاندار کیج با نقش آفرینی وین دیزل خواهیم بود. در این فیلم که دنباله داستان «دولت متحد» است، قهرمان افسانه ای از تبعید داوطلبانه اش بیرون می آید تا در ماموریتی خطرناک با جنگجویی به نام ژیانگ مواجه شود. این سومین فیلم از مجموعه فیلمهای حادثه ای سه ایکس است و افتتاحیه آن اوایل این هفته در مکزیک برگزار شد.

وین دیزل، بازیگر ۴۹ ساله آمریکایی می گوید: «فکر می کنم مخاطبان فیلم و ماجراهای آن را بپسندند. حتما از بازگشت ژاندار کیج و حضور شخصیتهای زن فیلم خوشحال می شوند.»

دی جی کاروسو، کارگردان فیلم تجربه ساخت چندین فیلم حادثه ای را در کارنامه دارد. فیلمساز آمریکایی می گوید: «فکر می کنم مخاطبان از فیلم و هیجان آن خیلی خوششان بیاید. فیلم طنز و شوخی هم دارد که برای تماشاگر جذاب است. افزودن شخصیتهای جدید همراه و در مقابل ژاندار کیج داستان را هیجان انگیزتر کرده است. تک تک شخصیتها و مجموعه آنها در کنار تاثیر خوبی خواهد داشت.»

فیلم «سه ایکس: بازگشت ژاندار کیج» پس از نمایش اولیه در مکزیکوسیتی، طی ماه ژانویه بتدریج در کشورهای مختلف اکران می شود.