خبر فوری
This content is not available in your region

بروس اسپرینگستین: دونالد ترامپ یک عوام فریب است

نظرها
euronews_icons_loading
بروس اسپرینگستین: دونالد ترامپ یک عوام فریب است
اندازه متن Aa Aa

بُروس اِسپرینگستین دونالد ترامپ را «عوام فریب» خواند. وی با قدردانی از صدها هزار نفری که در واشنگتن و نیز در پایتخت های دیگر دنیا در مخالفت با ریاست جمهوری دونالد ترامپ، تظاهرات کردند گفت که «همه ما جزیی از مقاومت نو هستیم.»

ستاره موسیقی راک روز یکشنبه اعلام کرد که در مخالفت با دونالد ترامپ به جنبش جهانی موسوم به «مقاومت نو» می پیوندد.

بُروس اِسپرینگستین در کارزار انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حامیان هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات بود.

وی با تایید این که برخی از طرفداران پر و پا قرص او به دونالد ترامپ رای دادند گفت امیدوار است که ریاست جمهوری ترامپ حداقل باعث اشتغالزایی بشود.

بُروس اِسپرینگستین گفت: «مردم خوب بسیاری به دونالد ترامپ رای دادند، با همان منطق اشعاری که به مدت ۳۰ سال در مورد صنعتی شدن ایالات متحده، جهانی شدن، و انقلاب تکنولوژیک نوشته و سروده ام که زندگی بسیاری را، بسیار، بسیار، بسیار سخت تحت تاثیر قرار داد. بسیاری از مردم عادی از بهبود اوضاع در آمریکا بهره مند نشدند، آنهایی که اهدافی برای یک فرد عوام فریب بودند. به اعتقاد من دونالد ترامپ چنین فردی است.»

بسیاری در آمریکا و دیگر نقاط دنیا به خاطر اظهارات و سخنان جنجالی دونالد ترامپ از جمله در خصوص حقوق بشر، مهاجران، زنان و مسلمانان، مخالف ریاست جمهوری او هستند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.