خبر فوری

ایتالیا: جستجو برای یافتن ناپدید شدگان زیر بهمن ادامه دارد

 نظرها
ایتالیا: جستجو برای یافتن ناپدید شدگان زیر بهمن ادامه دارد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

با گذشت تقریبا ۶ روز از وقوع بهمن که ناپدید شدن سی نفر در مرکز ایتالیا را در پی داشت، امدادگران همچنان به عملیات جستجو ادامه می دهند.
به گفته مقام های رسمی، تاکنون مرگ ۶ نفر تائید شده و ۲۴ نفر نیز ناپدید هستند.

ریزش بهمن یک روز پس از وقوع زلزله سه شنبه گذشته رخ داد. در پی این حادثه ساختمان هتل ریگوپیانو در مرکز ایتالیا زیر توده عظیم برف فرو رفت.

امدادگران تا کنون توانسته اند ۹ نفر را زنده از زیر بهمن بیرون آورند که ۴ نفر از آنها کودک هستند. ۲ فرد دیگر نیز که خارج از هتل بوده اند ساعاتی پس از حادثه نجات یافتند. نجات یافتگان بلافاصله به بیمارستانی در نزدیکی محل حادثه منتقل شده اند تا تحت درمان قرار بگیرند.

جولیانی لومباردی، مدیر این بیمارستان می گوید: «شرایط جسمانی کودکانی که نجات یافته اند، مناسب است. با روانشناسان در ارتباط هستیم تا پس از مرخص شدن حمایتهای روانی تا تائید بهبود شرایط این ۴ کودک، خانواده آنها و نزدیکانشان ادامه یابد.»

مقام های قضایی این منطقه از بازگشایی پرونده ای برای تحقیق درباره علل وقوع این حادثه خبر دادند. برخی گزارش های تائید نشده مبنی بر آن است که مسئولان هتل پیش تر هشداری مبنی بر احتمال وقوع بهمن دریافت کرده بودند اما آن را جدی نگرفتند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.