خبر فوری
This content is not available in your region

قهرمانی لارا گوت در ماده سرعت جام جهانی اسکی آلپاین

نظرها
euronews_icons_loading
قهرمانی لارا گوت در ماده سرعت جام جهانی اسکی آلپاین
اندازه متن Aa Aa

رقابتهای جام جهانی اسکی آلپاین روز شنبه در کورتینا دامپتزوی ایتالیا ادامه یافت و در ماده سرعت زنان لارا گوت، به قهرمانی رسید.

مدافع عنوان قهرمانی در حالی به بیست و سومین عنوان خود در رقابتهای جام جهانی دست یافت که رقیب اصلی اش لیندسی وون باز هم زمین خورد و فرصت دیگری را از دست داد.

لارا گوت در دور بعدی در خانه و در ارتفاعات سنت موریتز سوییس این فرصت را خواهد داشت تا در صورت قهرمانی گوی سبقت را از میکایئلا شیفرین در رده بندی رقابتهای اسکی آلپاین برباید.

سوفیا گوجیا، اسکی باز ایتالیایی با ۵ صدم ثانیه اختلاف بعنوان نفر دوم روی سکو رفت و این در حالی بود که ایلکا استوهک اسلوونیایی با ۴۷ صدم ثانیه اختلاف، سوم شد ولی همچنان با ۴۳۷ امتیاز درصدر جدول این ماده باقی ماند..

اما لیندسی وون آمریکایی و یکی از مدعیان جدی قهرمانی در ماده سرعت، با از دست دادن تعادل خود، درست در همان نقطه ای که در تمرینات روز گذشته هم زمین خورده بود، به رتبه یازدهمی این ماده سقوط کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.