خبر فوری
This content is not available in your region

انتقاد جان لجند از سیاستهای دولت آمریکا

euronews_icons_loading
انتقاد جان لجند از سیاستهای دولت آمریکا
اندازه متن Aa Aa

جان لجند خواننده و آهنگساز سرشناس آمریکایی برای دومین بار در طول یک هفته به تندی از سیاست های دونالد ترامپ انتقاد کرد. جان لجند مانند بسیاری از همتایان خود در جهان سینماو موسیقی آمریکا به سیاستهای ضدمهاجرتی و به گفته او «نفرت انگیز» دونالد ترامپ معترض است.

او از تهیه کنندگان سینما خواست در مقابل تفکرات دونالد ترامپ بایستند. لجند که برای ترانه فیلم دیو و دلبر به همراه آریان گرانده آواز خوانده است، می گوید: «در حال حاضر فکر می کنم که در مقابل رئیس جمهوری قرار گرفته ایم که پیامش نفرت و ترس، اخراج و دوپارگی ملت است ما به عنوان کسانی که اثر هنری خلق می کنیم. باید داستانهایی بگوییم از انسانیت برای تمامی مردم جهان. داستانهایی که انسانیت را برای جهانیان ترویج می کند. برای سرکوب شدگان و مغلوب شدگان، برای اقلیتها برای پناهجویان در سراسر جهان. من به آنچه که روی مجسمه آزادی نوشته شده، آنچنان که می خواهد تمامی مردم جهان را در این سرزمین گردهم آورد، مردمی که سختی و دشواریهای زیادی را تحمل کرده اند، باور دارم. ما همچنان در جایگاه یک کشور می توانیم آغوشمان را بروی ملتهای ستمدیده جهان بگشاییم و فکر می کنم تهیه کنندگان مسئولیت بزرگی در خلق داستانهای موثر دارند.»

«دیو و دلبر» در اواسط ماه مارس بصورت سه بعدی به اکران در می آید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.