وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

بهترین های فرهنگ و هنر در اروپا و جهان

بهترین های فرهنگ و هنر در اروپا و جهان
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

هیرونیموس بوش در ونیز

نمایشگاه “هیرونیموس بوش”: http://palazzoducale.visitmuve.it/en/mostre-en/mostre-in-corso-en/bosch-exhib/2017/02/17844/jheronimus-bosch-and-venice/ نقاش نابغه هلندی در ونیز ایتالیا برپاست. بزرگداشت این نقاش نابغه قرن ۱۵ میلادی با نمایش برخی تابلوهای بازسازی شده او در حال برگزاری است. تابلوهایی که اغلب چشم اندازی آخرالزمانی از بهشت و جهنم را نمایش می دهند.

نوزدهمین جشنواره فیلم مستند تسالونیکی

جشنواره فیلم مستند تسالونیکی یکی از جشنوارههای پیشرو فیلم مستند در اروپاست که بهترین های فیلم مستند در سال جاری را با عنوان «تصاویری از قرن بیست و یکم» به نمایش گذاشته است. صدها فیلم در سالن های شهر تسالونیکی زیر آسمان بهاری یونان به نمایش عمومی گذاشته می شود.

جشنواره موسیقی جاز جاوه اندونزی

جشنواره موسیقی جاز جاوه اندونزی یکی از بزرگترین جشنواره های موسیقی جاز است که گروههای از سراسر جهان در آن شرکت می کنند. این جشنواره بیش از ۱۲ سال است که در اندونزی برگزار می شود. هنرمندانی همچون ببل گیلبرتو تا سرجیو مندز و نیک وست در آن شرکت دارند.

نمایشگاه آثار یوهانس فرمیر در موزه لوور

رویدادی منحصر بفرد برای دوستداران هنر نقاشی با نمایش آثار یوهانس فرمیر. ۱۲ نقاشی اثر فرمیر نقاش قرن ۱۷ هلند (کمتر از ۴۰ نقاشی توسط فرمیر کشیده شده است) در موزه لوور پاریس به نمایش گذاشته شده است. این نمایشگاه بمدت ۳ ماه بروی عموم باز است.