خبر فوری
This content is not available in your region

برندگان تمشک طلایی مشخص شدند

نظرها
euronews_icons_loading
برندگان تمشک طلایی مشخص شدند
اندازه متن Aa Aa

برندگان جایزه تمشک طلایی، جایزه ای برای بدترین فیلم های سال مشخص شدند.

این جایزه هرساله یک شب زودتر از برگزاری مراسم اسکار به برندگان آن اهدا می شود.

جایزه بدترین فیلمنامه و بدترین بازسازی به فیلم «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» تعلق گرفت. بازیگران این فیلم بن افلک و هنری کویل نیز از تمشک طلایی بی بهره نماندند.

سیاست نیز وارد مراسم تمشک طلایی شد. مستند «آمریکای هیلاری: تاریخ پنهان حزب دموکرات» ساخته دینش دسوزا صاحب چهار تمشک طلایی شد.
این فیلم که مستندی درباره حزب دموکرات ایالات متحده آمریکا و بطور ویژه هیلاری کلینتون بود، به عنوان بدترین فیلم سال شناخته شد. دینش دسوزا، نویسنده و مفسر محافظه کار نیز جایزه بدترین بازیگر و بدترین کارگردانی را دریافت کرد و بازیگری که نقش هیلاری کلینتون را ایفا می کرد به عنوان بدترین بازیگر زن شناخته شد.

اما مل گیبسن با فیلم «هکساو ریج» جایزه منجی را از آن خود کرد. جایزه منجی به فیلمسازانی تعلق می گیرد که پیش از این صاحب تمشک طلایی شده بودند اما اکنون فیلم درخور توجهی را به دنیای سینما ارائه داده اند. فیلم جدید او نامزد دریافت شش جایزه اسکار شده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.