وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

شرکت اسنپ وارد بازار بورس نیویورک شد

 نظرها
شرکت اسنپ وارد بازار بورس نیویورک شد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

شرکت اسنپ، صاحب اپلیکیشن معروف اسنپ چت روز پنجشنبه رسما وارد بازار بورس نیویورک شد.

هر سهام این شرکت به قیمت ۱۷ دلار مورد معامله قرار می گیرد. درآمد این کمپانی از فروش سهام خود می تواند به رقم ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار برسد. سرمایه بورسی اسنپ نیز ۲۴ میلیارد دلار ارزیابی شده است. این رقم دو برابر بیشتر از سرمایه بورسی توییتر است.

اسکات کسلر، کارشناس بازار بورس می گوید: «کلید موفقیت، مانند فیسبوک، در بلند مدت دارا بودن ظرفیت تحول از قسمت کوچکی از بازار که مشتریان جوان دارد به بازاری بزرگتر است.»

شرکت اسنپ ۵ سال پیش اپلیکیشن اسنپ چت را وارد بازار کرد. کاربران این اپلیکیشن بین رده سنی ۱۸ تا ۳۴ سال هستند. در حال حاضر تعداد کاربران اسنپ چت به رقم ۱۶۱ میلیون نفر می رسد.

علیرغم موفقیت عملیات ورود به بازار بورس، شرکت اسنپ هنوز به سود و بازدهی مورد نظر نرسیده است. فعالیتهای این شرکت در سال ۲۰۱۶ با ضرر همراه بوده است.
اسنپ چت اخیرا با افت روند رشد کاربران خود نیز مواجه شده است.

دفتر مرکزی کمپانی اسنپ در شهرکی بنام «ونیز لس آنجلس» واقع شده است. ساکنان این شهرک عقاید مختلفی نسبت به فعالیت این شرکت دارند.

یکی از ساکنان ونیز لس آنجلس می گوید: «اجاره مکانهای تجاری دو برابر شده بنابراین شرکتهای کوچک نمی توانند فعالیت داشته باشند.»

ساکن دیگری می گوید: «این موقعیت بسیار خوبی برای این منطقه است. مانند اینست که ونیز لس آنجلس در قرعه کشی لاتاری برنده شده باشد.»