خبر فوری

لیگ اروپا: توقف روستوف در خانه و پیروزی پر گل لیون مقابل رم

 نظرها
لیگ اروپا: توقف روستوف در خانه و پیروزی پر گل لیون مقابل رم
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

منچستر یونایتد پنجشنبه شب در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر میزبان خود روستوف روسیه به نتیجه تساوی یک بر یک دست یافت. شاگردان خوزه مورینیو در دقیقه ۳۴ توسط هنریک میخیتاریان به گل رسیدند اما تیم میزبان موفق شد با گل دقیقه ۵۳ الکساندر بوخاروف بازی را به تساوی بکشد. سردار آزمون در این دیدار از دقیقه ۷۵ برای تیم روستوف به میدان آمد.

در همین چارچوب المپیک لیون که از رم میزبانی می کرد موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ از سد حریف ایتالیایی خود بگذرد. برای لیون دیاکابی، تولیسو، فکیر و لاکازت گلزنی کردند و گلهای رم نیز توسط صلاح و فاتسیو به ثمر رسید.

آپوئل قبرس در خانه ۱ بر ۰ مقابل اندرلشت بلژیک مغلوب شد و کپنهاگ دانمارک ۲ بر ۱ میهمان خود آژاکس آمستردام را شکست داد.

در گروه دوم این رقابت ها المپیاکوس در خانه با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ مقابل بشیکتاش ترکیه متوقف شد. کامبیاسو، هافبک آرژانتینی المپیاکوس در دقیقه ۳۶ تیم اش را پیش انداخت اما بشیکتاش موفق شد با گل دقیقه ۵۳ ابوبکر بازی را به تساوی بکشاند.

دیدار تمام آلمانی این مرحله میان شالکه و مونشنگلادباخ نیز برنده نداشت. دو تیم در پایان نود دقیقه ۱ بر ۱ مساوی شدند. یوناس هافمن، هافبک ۲۴ ساله مونشنگلادباخ نخستین گل مسابقه را وارد دروازه میزبان کرد و شالکه ده دقیقه بعد با گلزنی برگشتالر بازی را به تساوی کشاند.

در همین چارچوب سلتاویگو ۲ بر ۱ کراسنودار را مغلوب کرد و خنک ۵ بر ۲ از سد خنت، دیگر تیم بلژیکی گذشت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.