خبر فوری

بازیهای مهم مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا

 نظرها
بازیهای مهم مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا
اندازه متن Aa Aa

در ادامه بازیهای مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه در قاره اروپا جمعه در گروه دی ایرلندیها به مصاف ولز می رود.

سبزپوشان تحت هدایت مارتین اونیل اولین تیم گروهشان با ده امتیازند. شاگردان کریس کلمن برای دوم شدن در این گروه نیاز به برد ایرلند دارند اما میزبانی ایرلند شانس زیادی برای پیروزی یاران گرت بیل نمی گذارد. ایرلند در این گروه با ۱۰ امتیاز صدرنشین است و ولز با شش امتیاز در جای سوم قرار دارد. صربستان با ۸ امتیاز تیم دوم جدول است. در دیگر بازی مهم گروه دی گرجستان میزبان صربستان تیم دوم جدول است. اتریش هم در خانه از مولداوی میزبانی می کند. اتریشیها هم برای صعود به پله های بالای جدول نیاز به برد در این بازی دارند.

از گروه جی ایتالیا میزبان آلبانی خواهد بود. نکته مهم این بازی ۱۰۰۰ بازی جی جی بوفون برای تیم ملی وباشگاهی خواهد بود. سرمربی ایتالیا ونتورا و جیووانی دو بیاسی سرمربی آلبانی هستند. در این گروه اسپانیا و ایتالیا با ده امتیاز صدرنشین هستند و آلبانی پس از اسراییل با شش امتیاز در جای چهارم است. در همین روز اسپانیا هم میزبان اسراییل خواهد بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.